Pridať inzerát

Obchodný zástupca

Mr. JOB

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 - 2 400 EUR/mesiacZákladná mzda 623 eur + 6% z obratu (obrat vo výške cca 30 000 eur) - konečná výška tvojej mzdy bude závisieť od tvojej šikovnosti a splnenia stanovených cieľov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa predaj a zaujímaš sa o svet módy či drogérie? Hľadáme obchodného zástupcu, predajcu pre zabehnutú veľkoobchodnú sieť. Hľadáme spoľahlivého, pracovitého a samostatného kolegu pre regióny Rimavská sobota, Košice a Nitra.

Tvojou náplňou práce bude:
• vyhľadávanie a identifikovanie nových obchodných príležitostí
• získavanie nových potencionálnych zákazníkov
• starostlivosť existujúcich klientov
• konzultácie a rokovania so zákazníkmi s cieľom rozvoja a rastu obchodu vo zverenom regióne

Pridaj sa k nám a budeš rásť s nami (profesionalitou, odbornosťou a prehľadom), rovnako s rastom počtu prevádzok a obratu (porastie aj tvoj plat naviazaný na obraty)

- firemné auto
- firemný telefón

Životopisy zasielať na mailovú adresu: praca@mrjob.sk. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, distribúciou a predajom pánskej a dámskej módy a drogérie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme práve Teba, keď máš skutočnú chuť pracovať, učiť sa nové veci, rozvíjať sa a nebojíš sa zodpovednosti. Na to, aby si mohol rásť s nami, máme pár jednoduchých, no veľmi podstatných požiadaviek, k tomu aby si mohol uspieť (rásť osobnostne ako aj platovo).
- Preferujeme ZODPOVEDNOSŤ a PRECÍZNOSŤ a taktiež pokročilé skúsenosti s prácou v MS OFFICE
- Hľadáme práve teba, pokiaľ máš námety a predstavy ako sa dostať do pozornosti klientov a ako si získavať spokojných zákazníkov. Ešte dnes nám pošli svoj životopis v SJ
- V práci budeš potrebovať cestovať a tak je nutné, aby si mal/a vodičský preukaz
- Očakávame od teba precíznosť , zodpovednosť, samostatnosť, flexibilitu a dokončovanie zadaných úloh

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mr. JOB
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava