Pridať inzerát

Vodič MKD

Mr. JOB

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda 900 eur + diéty, spolu až 1800 - 2000 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu! Hľadáme kolegov do kamiónu na medzinárodnú kamiónovú dopravu. Jazdí sa do Nemecka.

Ak máte platné všetky doklady vodiča a práca vodiča Vás baví, neváhajte nás kontaktovať!
Mzdu tvorí zákldná zložka mzdy 900€ + diéty, až do výšky 1800 - 2000 eur!

Pozitívny prístup zo strany zamestnávateľa, nadštandardné platové podmienky. Parkovanie v Malackách na stráženom parkovisku

Životopisy zasielať na mailovú adresu: praca@mrjob.sk. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pracujúca v oblasti dopravy a logistiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B, C, E

- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- vodičský preukaz skupiny E
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mr. JOB
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava