Pridať inzerát

Skladník - vozíčkar

MPL Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ príplatky podľa Z.p. Po skúšobnej dobe možné navýšenie mzdy.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našeho klienta, do novootvoreného skladu pri diaľnici D1, na Triblavine, hľadáme skúseného vozíčkara na retrak.
Stručný popis práce:
- nakládka a vykládka tovaru na/z kamiónov,
- práca na VZV ( skúsenosti nutné),
- práca s PC a so skenerom.

3-zmenná prevádzka:
Po - Pia:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00

Stabilná práca v novootvorenom sklade.
VZV preukaz vieme vybaviť, resp. zabezpečiť jeho predĺženie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou navýšenia po skúšobnej dobe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient, pre ktorého sa pozícia obsadzuje je súčasťou nadnárodnej logistickej skupiny sídliacej v Nemecku a patrí medzi popredných poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý
Práca so skenerom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

- 100% dochádzka
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- vlastná doprava

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena Personálna agentúra MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci