Pridať inzerát

Skladník - vychystávanie tovaru

MPL Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacbonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovník vykonáva manuálnu prácu, vychystávanie tovaru podľa objednávok, pomocou skenera , prípadne nízkozdvižného vozíka
- Fyzicky kontroluje vychystaný tovar
- prax nie je nutná, zaučíme Vás
- školenie na NZV ( v sklade )
- Pracuje sa podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov
- Plnenie ďalších úloh v súlade s pokynmi nadriadených
Práca je na 2 - zmeny - 8 hod. ( týždeň ranná, týždeň poobedná )
Možnosť dohodnúť pracovný čas na krátky - dlhý týždeň ( 12 hod. od 07:00 - 19:00 )

- Mesačné bonusy vo výške 10%
- príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
- možnosť čerpania záloh
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie
- doprava v rámci Senca zadarmo
- pomoc s exekúciami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pre ktorú sa obsadzuje pracovná pozícia momentálne figuruje v oblasti logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- samostatnosť
- 100% dochádzka

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MPL Group, s.r.o.
SNP 596/143
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Plevka
Tel.: +421904472406
E-mail: poslať životopis