Pridať inzerát

Operátor výroby v NEMAKu - Doprava z Handlovej

MPL Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac13. a 14. plat, prémie, doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na stravu , Bezplatná doprava z Handlovej.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúka prácu s nadštandardnými mzdovými podmienkami v priemyselnom parku v Žiari nad Hronom. Hľadáme hľavne spoľahlivých ľudí s technickým myslením. Vieme zaučiť do daných pracovných pozícií.
- operátor sekundárnych operácií - kontrolór
- dodržiavanie technologických a bezpečnostných predpisov
- o ponuku sa môžu zaujímať všetci uchádzači s technickým myslením a zručnosťami aj bez praxe na danej pracovnej pozícií.

Pracovný čas :
ranná 5:45 - 13:45
poobedná 13:45 - 21:45
nočná 21:45 - 05:45

Pracuje sa v nepretržitej 4 zmennej prevádzke.

13. plat
14. plat
prémie
príspevok do DDS
- Bezplatná doprava z Handlovej

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícky priemysel, strojársky priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-100% dochádzka
- spoľahlivosť
-samostatnosť

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MPL Group, s.r.o.
SNP 596/143
965 01 Žiar nad Hronom