Pridať inzerát

Manipulačný pracovník obsluhy strojov a zariadení

MPL Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacPríplatky: -rizikový -poobedňajší -výkonnostný mesačný bonus -13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe CNC Frézy ( vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
-Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
-Zabezpečenie plynulého chodu výroby

- Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu.
-Zabezpečenie ubytovania
-Možnosť čerpania záloh prvé 3 mesiace
-Služby koordinátora
-Prácu v modernom pracovnom prostredí.
-Prácu so špičkovými technológiami.
-Práca na projektoch, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu najmä značiek: BMW, ROLLS ROYCE, BENTLEY i PORSCHE

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.3.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MPL Group, s.r.o.
SNP 596/143
965 01 Žiar nad Hronom