Pridať inzerát

Web Manager – Administrátor e-shopu lekárne

MPEA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzdové podmienky sú riešené indiviudálne v závislosti od predchadzajúcich skúseností ucházdača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia web stránky - e-shopu, denná operatíva obsahu webu
- zalistovanie nových produktov do systému
- starostlivosť o produktové portfólio – aktualizácia dát, editácia, kontrola a vylepšovanie
už nahodených tovarov
- tvorba a pridanie popisov k produktom a využívanie kľúčových slov (SEO)
- drobné grafické úpravy a obrázky a ich nahadzovanie k produktom
- vytváranie a odosielanie newslettra
- komunikácia a riešenie problémov s poskytovateľom IT služieb, autormi textov, grafikmi
- navrhovanie nových funkcií a vylepšení e-shopu
- komunikácia s dodávateľmi a skladom
- komunikácia so zákazníkmi – zákaznícka linka, e-mailová, telefonická

zaujímavé zľavy na voľnopredajné produkty a doplnky výživy
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- Multisport Karta
- koncoročný bonus
- ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu
- priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív
- samostatná a zodpovedná pozícia
- zázemie, vzdelávanie a osobný rozvoj
- teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu a robiť to čo Vás naozaj baví a napĺňa

Informácie o výberovom konaní

pre prácu sa vyžadujú tieto znalosti:
- ovládanie práce v Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook, Photoshop
- znalosti Google Analytics, Google Ads, FB Ads., a pod.
- ovládanie oblasti SEO problematiky a správa obsahu webu v redakčnom systéme (Opencart,Wordpress)
- schopnosť jednoduchého zásahu do online nástrojov pomocou HTML
- výborná spisovná slovenčina a vyjadrovacie schopnosti
- práca s grafikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, grafický design

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Photoshop - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť,
- precíznosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- chuť pracovať, zlepšovať sa a napredovať
- technické myslenie, komunikatívnosť

Sme akciová spoločnosť holdingového typu, ktorá zastrešuje aktivity dcérskych a pridružených spoločností. Prioritou je zhodnocovanie aktív a naplnenie cieľov spoločnosti. Vytvárame a vyhľadávame atraktívne investičné projekty s dlhodobým, trvalo udržateľným dopadom a hodnotou. Efektívne a konzistentne zhodnocujeme kapitál akcionárov, investorov a klientov.
Na čom najviac záleží, je spolupráca s ľuďmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty. Zmysluplná práca a vzťahy sú založené na skvelom teame ľudí v duchu vízie spoločnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci