Asistent/ka predaja/ vedúci/a predajne v Mozolani Fitness Shope

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: OC Laugaricio, Belá, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacbližšie informácie na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priama komunikácia so zákazníkmi, budovanie stálych zákazníkov
- predaj a poradenstvo v oblasti doplnkovej výživy a športového oblečenia
- poskytovanie informácií ohľadom vlastností a spôsobe použitia produktov
- objednávanie, príjem, kontrola a vykladanie tovaru, kontrola cenoviek
- riešenie reklamácií
- vizualizácia predajne
- zodpovednosť za plynulý chod predajne, čistotu a poriadok
- spravovanie sociálnych sietí (Facebook, Instagram)
- práca s pokladňou a platobným terminálom
- pravidelné inventúry
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- prevádzka funguje ako odberné miesto DPD - vydávanie a príjem balíkov
- otváracia doba prevádzky je PO - NE 9.00 - 21.00 hod - bližšie informácie ohľadom pracovnej doby na osobnom pohovore

- ponúkame prácu v úspešne sa rozvíjajúcej firme
- možnosť osobnostného rastu
- rozvíjanie komunikačných schopností
- vzdelávanie sa v oblasti doplnkovej výživy a zdravého životného štýlu
- stabilný príjem s bonusovým odmeňovaním
- zamestnanecké zľavy
- príjemné pracovné prostredie
- silné zázemie
- pracovné oblečenie značky Gorilla Wear

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopisy len v prípade vážneho záujmu. Zároveň upozorňujeme, že osobné pohovory budú prebiehať na prevádzke v Žiline - ZOC MAX (Mozolani Fitness Centrum).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od uchádzačov požadujeme:
- zmysel pre samostatné vedenie prevádzky
- výborné predajné a komunikačné schopnosti
- práca s oblečením - vizualizácia, aranžovanie, celková tvár predajne
- asertívny prístup, časovú flexibilitu, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zmysel pre poriadok, kreativitu, serióznosť, tímovosť, vysoké pracovné nasadenie
- dosahovanie výsledkov predaja
- aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov prevádzky

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- výhradný distribútor športovej značky oblečenia a doplnkov GORILLA WEAR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov