Pridať inzerát

Technik

MOVYS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiac- základné platové a osobné ohodnotenie bude stanovené podľa dĺžky praxe a zručností uchádzača - výhoda konfiguračné znalosti sieťovej infraštruktúry(napr. Cisco) - 13.plat
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať výstavbu, údržbu a servisnú pohotovosť pre telekomunikačnú techniku klientov:
- RAN a MW siete mobilných operátorov celej SR,
- kontrolný systém pre výber mýta celej SR
- výmeny anténnych vysielacích systémov a mikrovlnných spojov,
- inštalácia a servis EZS a kamerových systémov,
- inštalácia slaboprúdových rozvodov a štruktúrovanej kabeláže,
- distribučné zariadenie v IP sieťach – routre, switche, prevodníky,
- práca vo výškach.

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii
Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi
Možnosť ďalšieho odborného rastu
Príležitosť pracovať s unikátnou technológiou a meracou technikou
Pracovné oblečenia, osobné ochranné prostriedky, náradie, notebook, telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme kolegu ktorý:
- má minimálne elektrotechnické vzdelanie, resp. min. vyhlášku § 21,
- má technické myslenie a vyzná sa v elektrotechnických schémach,
- aktívny vodič,
- schopnosť pracovať v tíme,
- práce vo výškach,
- má chuť učiť sa, zaujíma ho telekomunikačné technika, sleduje vývoj a chce byť súčasťou spoločnosti, ktorá má unikátnu technológiu a rozvíja najmodernejšie siete,
- pozícia vhodná aj pre absolventa.

Spoločnosť MOVYS a.s. je telekomunikačná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2000. Medzi hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti patrí:
- výstavba a preventívny servis sietí mobilných operátorov
- montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí
- monitorovanie AM / FM a TV vysielačov
- dodávka a servis telemetrických systémov
- meranie pokrytia a kvality sietí
- expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácií

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov