Pridať inzerát

Inseminačné práce v chove moriek

MOVOS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rišňovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu inseminačného technika/ošetrovateľa zvierat na farme v Rišňovciach v chove moriek. Práca je náročnejšia na zdvíhanie ťažkých bremien (morky vážia okolo 12,5 kg) preto je vhodná len pre mužov. Ponúkaná odmena na TPP - 6 euro v čistom a na živnosť 9,5 euro.
Práca je v živočíšnej výrobe to znamená že sa pracuje i vo sviatky a víkendy podľa toho ako vychádzajú dni.
Viac informácií po telefóne.

Striktnou podmienkou prijatia do zamestnania je nechovať doma žiadnu hydinu ani iné vtáctvo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť MOVOS s.r.o. je stabilná spoločnosť zameraná na chov moriek a produkciu násadových vajec.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov