Pridať inzerát

Personalistka/Recepčná

Moutline s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 3677/11, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacodmeny 100 - 300€
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme komunikatívnu a dobre naladenú kolegyňu, ktorú zaujíma HR smer. Tvojou hlavnou náplňou práce bude nábor a vyhľadávanie nových zamestnancov a zastrešovanie chodu recepcie.

Medzi Tvoje ostatné pracovné činnosti bude patriť:
-zastrešenie kompletného chodu náboru a vyhľadávania zamestnancov
-tvorba pracovných ponúk,
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie,
- starostlivosť o zamestnancov,
-organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov,
- rôzne administratívne úkony podľa požiadaviek,
- vedenie evidencie uchádzačov,
- vedenie recepcie 8:00 -17:30h
- práce administratívneho a organizačného charakteru
- uvítanie a prijímanie klientov
- vybavovanie požiadaviek personálu
- príprava a spracovávanie podkladov
- príprava a podávanie občerstvenia návštevám

Od Teba vyžadujeme:
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti
- bezchybná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
- zodpovedný prístup k práci
- znalosť nástrojov MS Office
- nevyžadujeme predošlú prax alebo skúsenosti, radi Ťa všetko naučíme, ak budeš mat chuť sa učiť

- istota práce s pravidelnou fixnou zložkou
- prax v odbore nie je podmienkou ,nakoľko Vás radi zaškolíme
- možnosti cestovania po celom svete v rámci pobočiek
- firemný telefón
- práca v kancelárii od PO-PIA , víkendy/sviatky voľné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

- dobré vyjadrovacie schopnosti
- dochvíľnosť
- slušné vystupovanie
- uživateľské znalosti PC
- cudzí jazyk výhodou - nie podmienkou

Banka Bernestein je nemecká súkromná banka. Hlavnou činnosťou je spostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriava sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi. Banka Bernstein podlieha úradnej regulácii v Nemecku a je jednou z mála inštitúcií, ktorá vyvinula vlastnú aktivnú licenciu pre prevádzkovanie technológie serveru MataTrader 4 (MT4). Klientom ponúkame vysoký štandart bezpečnosti a kvality služieb. Pracujeme s profesionálnou obchodnou platformou a širokou škálou finančných nástrojov. Zakladatelia sú skúsení podnikatelia v bankovníctve s viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami. Bernstein Bank ponúka špičkové podmienky pre všetky kategórie investorov a traderov v kvalite „Made in Germany“.
Bernstein Bank má svoju pobočku aj na Slovensku a ponúka tak plnú podporu a komunikáciu v slovenčine. V Bernstein Bank môžete obchodovať na viac ako 100 trhoch s veľmi rýchlou realizáciou pokynov. Ďalšou veľkou výhodou je nemecké poistenie vkladov.