Pridať inzerát

Brigádnik v Mountfielde Dunajská Streda (Pomocný pracovník)

Mountfield SK, s.r.o.

  • Miesto práce: Mountfield, Galantská cesta, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap (príp. dohodou)
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

» jedná sa o brigádu, ktorej náplňou sú pomocné práce na predajni, v sklade a pri výdaji tovaru zákazníkom

Čo sme pre Vás pripravili:
• zaujímavé mzdové ohodnotenie
• pestrú a zaujímavú prácu, v ktorej uplatníš svoje doterajšie zručnosti a napríklad aj vzťah k technike
• prácu v dobrom tíme, ktorý je pripravený urobiť maximum pre spoločný úspech
• dobrú prípravu po nástupe (všetko potrebne Ťa dokážeme naučiť)
• zodpovedajúce pracovné a ochranné pomôcky
• možnosť opakovania brigády v budúcnosti

- prosíme reagovať výhradne poslaním žiadosti emailom, následne vyberieme kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• šikovnosť a manuálnu zručnosť
• príjemné vystupovanie a pripravenosť na prácu v tíme
• aktivita, pozitívny prístup, ochota
• trestná bezúhonnosť
• nevyžadujeme znalosť cudzích jazykov

Spoločnosť Mountfield SK, s.r.o. je stabilná firma s dominantným postavením na slovenskom trhu, je prevádzkovateľom siete maloobchodov so širokou ponukou tovaru pre záhradu a voľný čas a bazénov. Prevádzkuje obchody a vlastné distribučné centrum v Českej republike a Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov