Pridať inzerát

Pokladníčka v Mountfielde Nové Zámky

Mountfield SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mountfield Nové Zámky, Gúgska, Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 - 800 EUR/mesiack základnej mzde mesačne vyplácame variabilnú zložku, tzn., že reálna mzda je na úrovni hornej hranice , ktorú garantujeme pri dosahovaní požadovaného výkonu zamestnanca + kvartálne sú vyplácané ďalšie odmeny v závislosti na výsledkoch
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha registračnej pokladne
- vystavovanie faktúr
- obchodná práca, v ktorej uplatníte a rozviniete svoj obchodný talent
- aktívny spôsob predaja založený na individuálnom prístupe k zákazníkom a špeciálnych marketingových akciách
- zabezpečovanie následných popredajných služieb
- práca v tíme, ktorý je pripravený urobiť maximum pre spoločný úspech

- prepracovaný adaptačný program pre prípravu nastupujúcich pracovníkov
- trvalá odborná príprava (všetko potrebné Vás dokážeme naučiť)
- možnosť profesného rastu
- príspevok na stravovanie vo výške 4€
- zamestnanecké zľavy na všetky produkty v našej ponuke
- pri odporúčaní ďalšieho kolegu vyplácame zaujímavý finančný bonus
- 4 krát v roku vyplácame mimoriadne finančné odmeny
- v nedeľu nepracujeme, môžete sa venovať svojej rodine a priateľom

Profesijný životopis + žiadosť (zaslať poštou alebo mailom ).
Oslovíme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.
- otváracie hodiny sú od pondelka do soboty, tzn. že v nedeľu máte voľno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie s maturitou
• administratívna zručnosť
• chápanie účtovných procesov
• znalosť práce na PC (Windows, Excel, Word)
• obchodnícke myslenie a orientácia na klienta
• zmysel pre poriadok a spoľahlivosť
• slušné vystupovanie a komunikatívnosť
• trestná bezúhonnosť
• znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou

Spoločnosť Mountfield SK, s.r.o. je stabilná firma s dominantným postavením na slovenskom trhu, je prevádzkovateľom siete maloobchodov so širokou ponukou tovaru pre záhradu a voľný čas a bazénov. Prevádzkuje obchody a vlastné distribučné centrum v Českej republike a Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nitrianska cesta 11075/107A
940 02 Nové Zámky