Pridať inzerát

Projektant TZB v BIM - dej svým trubkám 3D rozměr

MOTION construction s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme projekční a architektonická kancelář MOTION construction se sídlem v Praze. Naše portfolio zahrnuje veřejné i soukromé objekty, novostavby i rekonstrukce, rezidenční projekty a další. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s důrazem na kvalitu.

Rozšiřujeme náš pražský tým o sekci TZB a hledáme optimistického a kreativního TZB projektanta/projektantku , kterého bude bavit práce na společných projektech a nebojí se výzev. Máš-li zkušenost se ZTI, VZT, ÚT, CHL neváhej nám zaslat CV! Se zaškolením do BIM prostředí ti případně rádi pomůžeme.

Co tě čeká:

- Projekční práce na projektech pozemního stavitelství v 3D BIM prostředí - ArchiCAD nebo DDS-CAD (možnost zaškolení)

- Tvorba projektové dokumentace pro všechny stupně - DÚR, DSP, DPS,..

- Přímá spolupráce s kolegy architekty, projektanty a dalšími profesemi

- Koordinace a autorský dozor projektů-přímá účast na stavbě

- Komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

- Vzdělání stavebního směru

- Znalosti problematiky ZTI, VZT, ÚT, CHL

- Znalost práce v BIM prostředí - ArchiCAD, DDS-CAD nebo podobném BIM software (možnost zaškolení)

- Základní znalost češtiny (zpracování technických zpráv, komunikace s úřady)

- Zodpovědný přístup k práci

- Schopnost samostatného řešení svěřených projektů

- Pečlivost a kreativita

- Chuť učit se novým věcem

Výhodou bude:

- Řidičský průkaz sk. B

- Oceníme i další znalosti jako je např.: tvorba stavební dokumentace, energetická náročnost budov (PENB), PBŘ, ZTI, rozpočty či jiné

Co můžeme kromě zajímavé práce nabídnout:

- Motivující finanční ohodnocení a pravidelné bonusy

- Benefity a mimopracovní firemní akce

- Flexibilní pracovní doba s možností home office

- Služební mobil i pro soukromé účely

- Práci na různorodých a architektonicky zajímavých projektech tuzemských i zahraničních

- Seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

- Profesní rozvoj a vzdělávání (školení, kurzy,…)

- Moderní a neformální prostředí nevšedního ateliéru v Praze

- Dog friendly office a káva zdarma

- Forma spolupráce dle dohody (živnostenský list, dohoda či pracovní úvazek)

- Práce v mladém kolektivu s tvůrčím duchem

Více o nás www.motionconstruction.cz

Těšíme se na tvé CV a portfolio nebo ukázku práce

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano