Pridať inzerát

Údržbár v apartmánovom rezorte

MOTI s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 200 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce Práca aj na dohodu mzda v tom prípade je 5,-/hod v čistom
  • Termín nástupu: Podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky, manuálne zručný ? Bavia vás práce okolo domu? Viete si poradiť s elektrinou, vodoinštalatérskymi a menšími stavebnými prácami? Fyzická práca nie je pre vás problém?
- údržbárske práce v apartmánoch
- odpratávanie snehu, udržiavanie čistoty okolia rezortu
- oprava a výmena poškodených časti nábytku
- kontrola apartmánov
- kontrola merania a reguláciu el. zariadení, optimalizuje spotrebu el. energie
- kontroluje predpísané revízie jednotlivých zariadení v zmysle platných predpisov,
- kontroluje malé wellness
- starostlivosť o okolie rezortu

Ponúkame HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER, práca na Dohodu, Živnosť - celoročné zamestnanie
- stravovanie, pitný režim,
- pracovné oblečenie
-práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť - vyhláška § 22 ( nie je podmienka)
- pracovitosť, samostatnosť
- zručnosť v manuálnych činnostiach

Apartmánový rezort Hilson Jasná, je umiestnený pred vstupnou bránou do lyžiarskeho strediska Jasna. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmánový rezort Hilson, si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširuje naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov, vieme čo chceme ponúknuť našim hosťom, služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOTI s.r.o.
Štefunkova 17
82103 Bratislava