Pridať inzerát

Pracovník/čka ekonomického oddelenia/ účtovník/čka

MOSS.SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Revúca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie rôznych typov dokladov (bankové výpisy, dodávateľské a odberateľské faktúry, interné doklady)
• účtovanie a administratíva spojená s prevádzkovaním MV spoločnosti – cestovné výkazy, spotreba pohonných hmôt, komunikácia s obchodnými zástupcami
• spracovanie ekonomických tabuliek a prehľadov podľa aktuálnych potrieb
• vyhodnocovanie nákladov podľa stredísk
• účtovanie tovaru a súvisiace evidencie

• možnosť extra finančnej odmeny
• rast mzdy
• zamestnanecká zľava na produkty spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je otázkou dohody, avšak čo najskôr.
V prípade záujmu je potrebné zaslať Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonomické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

• znalosti a prax v oblasti podvojného účtovníctva
• ovládanie problematiky daní a DPH veľkou výhodou
• komunikačné zručnosti a schopnosť spolupracovať v kolektíve
• flexibilita, samostatnosť, precíznosť, schopnosť učiť sa novým veciam
• dodatočné jazykové znalosti výhodou

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.R.Štefánika 297/11
05001 Revúca