Pridať inzerát

Vodič MKD

MORZIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vozidla - medzinárodná preprava/ HU, DE, SK/podľa pokynov manažéra logistiky, stále prepravy tam a spať. Nový vozový park.

Stabilná práca, dodržiavanie AETR, celá mzda priznaná, práca v mladom dynamickom kolektíve, nový vozový park.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou základné technické znalosti nákladných vozidiel.

Spoločnosť Morzis s.r.o., pôsobí na logistickom trhu od roku 2010. Sme mladá ale stabilná spoločnosť so slovenským zastúpením. Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava. Spolupracujeme s veľkými medzinárodnými logistickými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov