Pridať inzerát

Servisný technik priamo u zákazníkov

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 550 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technik telom i dušou? Manuálna zručnosť a drobné elektro opravy Vám nie sú cudzie? Uvítate pestrú prácu priamo u zákazníkov a za volantom firemnej dodávky? Pokiaľ máte naviac i skúsenosť so spájaním a zvarovaním, potom hľadáme práve Vás!

Čo u nás budete robiť?

* Servis chladiaceho zariadenia – konkrétne opravy ľadničiek, mraziacich boxov, výdajných automatov či post-mixov. Elektro opravy sa u nás spájajú s opravami mechanických častí zariadení (výmena ventilátorov, žiaroviek, komponentov elektroniky, obehové pumpy, kompletácia zariadení apod.).
* Nie sme „pásovka“. Veríme, že uvítate pestrosť a vlastné plánovanie práce.

Ako poznáte, že ste náš člověk?

* Určite uvítame skúsenosti so servisom chladiaceho zariadenia a vybavenia v gastronómii, ale radi využijeme Vašu prax i z inej oblasti servisu.
* Splňujete vlastnosti ako manuálna zručnosť a pedantnosť.
* Máte vzdelanie v oblasti elektro a príslušné osvedčenia (prípadné osvedčenia s ukončenou platnosťou obnovíme).
* Spájanie medi a zvarovanie tiež zvládate (prípadné zváračské osvedčenia s ukončenou platnosťou taktiež obnovíme).
* Počítáme i s uživateľskou znalosťou práce na PC.

* Budete jazdiť firemnou dodávkou priamo k zákazníkovi (cesty len v rámci Vašeho regiónu!). Organizácia času bude na Vás, v každom prípade víkendy, sviatky a večery sú u nás určite voľné!
* Pokiaľ sa necítíte úplne vo svojej koži, mÔžete využiť Sickday.
* Veľa cestujete? Samozrejmosťou je 25 dní dovolenky a cestovné poistenie do zahraničia.
* Prácu si vieme spestriť. Mávame spoločné desiaty, večierky. Vyrážame na hory, teambuildingy alebo si jednoducho len zájdeme na pivo.
* A po skúšobnej dobe naviac dávame bonus 385 €!

Pracovisko: Bratislava a okolie/Košice a okolie/ Žilina a okolie.
Nástup podľa dohody.
Zaujala Vás táto pozícia pro niektorý daný región? Určite nám pošlite Váš životopis, radi sa s Vami zoznámime!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Kto sme?

Sme Moravia Propag, česká firma, ktorá už cez 25 rokov dodáva a navrhuje marketinkové produkty, zaisťuje logistiku a taktiež servis chladiaceho zariadenia. Skladom máme veľký sortiment náhradných dielov. A k tomu ešte predávame a prenajímame párty stany a skladové haly. Servis chladiaceho zariadenia naviac realizujeme aj na Slovensku, kde práve rozširujeme náš tým. Pokiaľ teda radi sem-tam započujete češtinu, rovnako ako my slovenčinu, určite nás neváhajte kontaktovať.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karásek 7
621 00 Brno
Česká republika