Pridať inzerát

Strojník - bagrista

MONTRÚR s. r. o. Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacZáklad od 1200 EUR/mesiac + mesačné odmeny za výkon + diéty výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojník s platným strojným preukazom – kolesový, pásový bager (JCB, Volvo)
- realizácia zemných prác pri výstavbe vodovodov, plynovodov a kanalizácie
- obsluha a bežná prevádzková údržba prideleného stroja
- vedenie denných záznamov o prevádzke stroja

- miesto práce - lokalita východ SR, predovšetkým Košický a Prešovský kraj
- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces)
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- podpora odbornosti, zručnosti - odborné školenia, kurzy
- práca vo výbornom pracovnom tíme, kvalitné pracovné prostredie
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme

Práca Strojník - bagrista v stavebnej oblasti je náročná. Vyžaduje si pracovné nasadenie a vysokú zodpovednosť, ale predovšetkým dobrú znalosť svojej profesie. Zároveň je nevyhnutná ochota spolupracovať v tíme na stavbe a aktívne sa zapájať do pracovných procesov, a tiež orientácia na riešenia vzniknutých problémov.
Máte už niečo za sebou v danej oblasti a viete doložiť platné potvrdenia o kvalifikácii a referencie k doterajšej praxi? Budeme akceptovať kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Dobré výsledky, ktoré by ste dosiahli u nás, Vám zaručia istú dlhodobú budúcnosť. Od začiatku sa budete môcť oprieť o pomoc a podporu od kolegov a nadriadených až po najvyššie vedenie.
Sme seriózna spoločnosť. Preto ak máte skúsenosti v stavebníctve, budeme radi, ak sa k nám pridáte.
Zodpovednosť a kontakt pre výberové konanie Strojník - bagrista: Ing. Martina Janovová, Tel.: +421917966311

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- platný strojnícky preukaz kolesové nakladače a rýpadlá skupiny 4,9 prípadne pásové nakladače a rýpadlá skupiny 5,10
- prax nutná
- vyžadujeme zodpovednosť, ochotu a precíznosť
- multi-funkčnosť - práce na viacerých typoch stavebných strojov napr. kolesové/ pásové rýpadlo, hydraulická ruka, sklápač a pod. - výhoda

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov