Pridať inzerát

Montér - voda, kanál, plyn

MONTRÚR s. r. o. Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Od 6 EUR/hod. – v závislosti od odbornosti, preukázaných zručností a doterajšej praxe; Základ + mesačne prideľované odmeny za výkon a prevedenie prác, firemné bonusy;
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme stále pracovné miesto v našej spoločnosti. Prijmeme zručného odborníka, ktorý bude pracovať na inžinierskych stavbách - montér vonkajších vodovodných a kanalizačných potrubných rozvodov s výučným listom v odbore.

Hlavná pracovná náplň:
- realizácia vonkajších inžinierskych sieti ( vodovod, kanalizácia, plyn)
- výkon činností podľa požiadaviek priameho nadriadeného
- zodpovednosť a starostlivosť o zverené nástroje, prístroje
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

Získajte výhody:
- miesto práce - lokalita východ SR, Košice, Košice-okolie, Košický kraj a Prešovský kraj
- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces)
- v prípade potreby ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- pracovný odev + OOPP zabezpečované zamestnávateľom, pracovné náradie
- podpora rastu odbornosti, zručnosti - odborné školenia, kurzy
- po zaškolení a preukázaní Vašich schopnosti možnosť viesť celú montážnu skupinu + pridelenie montážneho vozidla (odmena za starostlivosť o vozidlo)
- práca vo výbornom pracovnom tíme, kvalitné pracovné prostredie
- istota pracovného miesta v prípade dobrých pracovných výsledkov
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami a šikovnosťou z minulosti, ochotného sa v tejto oblasti uplatniť.
V prípade že Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Montér, stavebníctvo (voda, kanál, plyn)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť
- práca s nivelačným prístrojom – výhodou
- čítanie jednoduchých výkresov (pozdĺžny profil) – výhodou
- platné osvedčenie (napr. zvárač plastov) – výhodou
- ochota a záujem pracovať na stavbách celoročne
- vodičský preukaz C - výhoda
- prax doložená referenciou
- ideálne vyučený v odbore

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov