Pridať inzerát

Pomocné práce na stavbe

MONTGAS, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri vodároch, kurenách - presun materiálov, zasekávanie drážok a pod.
Pomocné práce pri zemných prácach - pri výstavbe vodovodov, plynovodov, teplovodov a pod. . Jedná sa o ručné dokopávanie, vytvorenie lôžka pod potrubie, obsypy potrubia, zhutnovanie výkopov.

Pravidelný mesačný príjem, možnosť zálohy, 13 a 14 plat, v prípade týždnoviek slušné ubytovanie, v sobotu a v nedelu sa nerobí, Možnosť rýchleho profesného rastu - školenia potrubára - vodára, zváračský preukaz, rozšírenie vodičského preukazu a pod.

Jedná sa o prácu v horeuvedených krajoch hlavne Topoľčany a Bratislava. Pri práci nad 60 km sa chodí na týždňovky. Ubytovanie v slušných ubytovňach ktoré hradí zamestnávateľ. Uprednostený uchádzači z okolia Topoľčian. Kontaktovať len cez mail: [email protected] Každému uchádzačovi sa odpovie. Robí sa len pracovné dni. Soboty a Nedele sú volné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

žiadna

Počet rokov praxe

1

človek ktorý má rad práce v kolektíve, samostatnosť, príjemné vystupovanie, aj možno keď toho moc nevie ale má chuť sa učiť.

Stavebno-obchodná spoločnosť so sídlom v Topoľčanoch

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov