Technický pracovník realizácie zákaziek (dispečer pracovníkov)

MONTÁŽE Trenčín a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac1200 - 1600 EUR/mesiac - mzda bude stanovená v závislosti od praxe uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozmiestňovanie zamestnancov (kategória R - robotník) na pracoviská
zabezpečenie ubytovania pre robotníkov na pracoviskách
cestovanie na pracoviská (územie SR, príp. EÚ)
dispečing vozového parku
evidencia jázd a nákladov na vozidlá a mechanizáciu
archivácia dokumentov a formulárov zo zrealizovaných zákaziek
kontrola stavieb a organizácia prác v spolupráci s vedením stavby
kontrola dodržiavania postupu prác a vytvorenej zákazky, vrátane termínov
zabezpečenie bezproblémovej komunikácie - vedenie spoločnosti/stavby
iné technické a organizačné vybavenie pracovísk

firemný telefón a notebook
práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
sociálny program strednej firmy
príspevok na stravovanie nad rámec zákona
príspevok na rekreáciu
podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
mimoriadne odmeny za dosiahnuté výsledky

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis prípadne aj motivačný list. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vodič motorového vozidla podmienkou
- komunikatívnosť, práca s ľudmi
- flexibilný, nekonfliktný
- odolnosť voči stresu

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa montážou, demontážou a opravou investičných celkov, strojných a technologických zariadení v rôznych priemyselných odvetviach po území celej Slovenskej republiky a v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov