Pridať inzerát

Predavač/Štylista predajne MONO Košice

MONO

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 450 EUR/mesiackoncoročné benefity;;;;;;;;;
  • Termín nástupu: 01.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie poradenstva ohľadom výberu vhodného oblečenia, obuvi a doplnkov s prihliadnutím na typ klientov, ich postavu, vek, postavenie, príležitosť a pod.
- Zostavovanie šatníka.
- Starostlivosť o predajňu.
- Práca s pokladňou.

- Mladý kolektív
- Rýchlo rozvíjajúca sa firma
- Zamestnanecké zľavy
- Extra platové benefity
- Výborne pracovné prostredie
- Provízie z predaja
- Príplatky za prácu a nadčasy

Pokiaľ si myslíš, že by ta bavilo pracovať u nás , tak urob o niečo viac a prines nám svoj životopis osobne .
Z dôvodu veľkého záujmu o danú pozíciu nie je v našich možnostiach kontaktovať každého jedného záujemcu, preto budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Estetické cítenie
- Tvorivosť
- Zmysel pre detail
- Dobré farebné vnímanie

MONO je značka definujúca trh s pánskym oblečením, ktorá veľmi citlivo a jemne reaguje na jeho zmeny. Sme priekopníkmi vo všetkom čo robíme a tvrdo pracujeme na tom, aby sme to udržali. Náš priekopnícky duch vytvára nákazlivú energiu, čo nám umožňuje pokračovať v zavádzaní nových myšlienok do praxe. Naša sila spočíva v našom vzorci : rýchlo ale efektívne s kombináciou remeselnej práce. Tento prístup nám umožňuje vytvoriť prostredie, v ktorom naši zákazníci sa cítia uvoľnené a príjemné. Sme tu pre ľudí, ktorý si chcú užiť nákup svojho oblečenia.

Adresa spoločnosti

Hirman s.r.o.
Južná trieda 117
041 01 Košice