Hľadáš si part-time job popri VŠ? Poď na Support pozíciu a získaj prax v závode Figaro!

Mondelez SR Production s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 44, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Leto skončílo a ty stále nemáš flexibilnú prácu, ktorú by si vedel robiť aj popri vysokej škole? Máš záujem o rôzne oblasti ako Logistika, Kvalita či Business Development? Máš záujem spoznať medzinárodné prostredie a nabrať prax vo svojom odbore? Ak si si na všetky otázky odpovedal ÁNO tak čítaj ďalej. :)

Čakala by ťa u nás takáto pracovná náplň:

- Support rôznych projektov podľa potreby oddelenia: kvality, logistiky alebo business developmentu
-Administratívna práca s dokumentáciou
-Práca s PC a internými systémami
-Podieľanie sa na optimalizácii procesov
-Nahadzovanie dát do interných systémov
-Rôzne merania podľa špecifických parametrov. a mnoho ďalšieho

Zaujalo ťa niečo z toho a chcel by si sa dozvedieť viac? Pokračuj o krok nižšie :)

Po ukončení školy možný prestup na TPP
Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Podniková posilňovňa
Firemné akcie a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie amožnosť kariérneho rastu
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeho druhu :)

Ochota učiť sa novým veciam
Flexibilita
Samostatnost
Záujem o medzinárodné a výrobné prostredie

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišín
E-mail: poslať životopis