Pridať inzerát

Management Trainee

Mondelez SR Production s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 44, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacFinálna ponuka je na základe skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) krok Trojité ÁNO
Máš záujem naštartovať kariéru v nadnárodnej potravinárskej spoločnosti a zaujímajú ťa novodobé výrobné technológie a ich automatizácia? Máš záujem byť súčasťou tímu, ktorý vstúpi do Industry 4.0 v plnom nasadení ? Pojmy ako projektové riadenie a prezentačné zručnosti ti nie sú cudzie a slovo NEDÁ SA nie je v tvojom slovníku?

Pokiaľ si si na všetky otázky odpovedal ÁNO, si na správnej ceste dostať sa do druhého kroku.

2.) krok
Tu sa dozvieš pracovnú náplň a zaujímavé projekty na ktorých budeš môcť pracovať na základe tvojich motivujúcich odpovedí vyššie.

-Úzka spolupráca s vedúcimi pracovníkmi v oblasti plnenia cieľov a udržania stability výrobného procesu a dodržiavania pravidiel a noriem
-Pochopenie a analýza procesu strát vo výrobnom procese a príprava nápravných opatrení a systémov na ich odstránenie
-Vedenie projektového tímu v oblasti lean manažmentu a zodpovednosť za agendu a napĺnenie cieľov
-Koordinácia a vedenie rôznych činností spojených s inými tímami vrámci Lean manažmentu
-Každodenná podpora v oblasti bezpečnosti práce a produktov, motivácia a povzbudenie pracovníkov k dosiahnutiu stanoveného cieľa
-Rotácia medzi oddeleniami za účelom vychovania ďalšej úrovne manažmentu

Vedel by si sa v tejto roli predstaviť? V tom prípade môžeš postúpiť do 3. finálneho kroku dozvedieť sa čo ti ponúkame a zaslať nám tvoj životopis. :) Držíme ti palce

Motivujúce platové ohodnotenie
Ročný bonus možný až do výšky ďalšieho platu
Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze (prídel čokoládových výrobkov podľa vlastného uváženia)
Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
Stravné formou elektronickej stravovacej karty v hodnote 3,83 € / deň
Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
Relax centrum v priestoroch firmy
Osobný a kariérny rast
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
Životné poistenie
Darčekové poukážky na mesačnej báze
Odmeny pri pracovných jubileách
Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanical, chemical, electrical, food technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

business development, continuous improvement, projektové riadenie (menší tím ľudí)
3

-Silné komunikačné zručnosti, coaching a vedenie ľudí
-Aktívna znalosť Anglického jazyka
-Schopnosť učiť sa, analyzovať a riešiť problémy
-Logické myslenie, orientácia na výsledky, schopnosť viesť a riadiť zmeny a výzvy
-Schopnosť prispôsobovať sa zmenám
-Schopnosť motivovať iných

Mondelez International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, belVita and LU biscuits; Cadbury Dairy Milk, Milka and Toblerone chocolate; Sour Patch Kids candy and Trident gum. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Račianska 44
832 42 Bratislava