Pridať inzerát

Operátor energetických zariadení

Mondelez SR Production s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 44, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,9 EUR/hod.Od 6,90€/hod + 10% prémie z hodinovej sadzby, priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov 1650 € brutto
  • Termín nástupu: Hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si sa vzdelávať v oblasti energetiky a byť súčasťou stabilného tímu ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť? V tom prípade si na správnom mieste :)

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• Obsluha parnej a teplovodnej kotolne
• Obsluha čpavkovej strojovne chladenia
• Obsluha stanice tlakového vzduchu a čistiarne odpadových vôd
• Vedenie záznamov vyplývajúcich z prevádzky (Práca s PC)
• Podpora výrobného procesu v oblasti zabezpečenia dodávky médií pre výrobné zariadenia
• Podieľanie sa na optimalizácii energetických procesov a znižovaní tvorby sklenníkových plynov

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné v hodnote 3,83 € (elektronická stravovacia karta)
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu
• Príplatky za poobedné, nočné a víkendové
zmeny
A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International (závod Figaro) bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Energetika, strojárstvo výhodou, nie je podmienka ak máš technické myslenie v krvi a vieš samostatne rozmýšľať

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Schopnosť samostatne sa rozhodovať
Ochota učiť sa nové veci za pochodu
Manuálna zručnosť (výhodou)
Tímový hráč

• Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 508/2009
na obsluhu:
- parných kotlov
- kvapalinových kotlov
- plynových zariadení sk. Ai (chladenie, mrazenie)

• Ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke
• Znalosť práce s PC (Excel, SAP výhodou)
• Orientácia v problematike vykurovania a chladenia (vítaná)
• Znalosť anglického jazyka výhodou
(nie podmienkou!!)

Mondelez International, Inc. empowers people to snack right in over 160 countries around the world. We’re leading the future of snacking with iconic brands such as Oreo, belVita and LU biscuits; Cadbury Dairy Milk, Milka and Toblerone chocolate; Sour Patch Kids candy and Trident gum. Our 90,000+ colleagues around the world are key to the success of our business. Great people and great brands. That’s who we are.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Račianska 44
832 42 Bratislava