Pridať inzerát

Asistentka / asistent logistiky

MOLPIR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacOdmeny za plnenie plánu.
  • Termín nástupu: 10.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulého príjmu, kontroly a označovania tovaru, vedenia skladovej evidencie.
Manipulácia s tovarom, jeho expedícia.
Evidencia došlého a expedovaného materiálu v PC, skladová administratíva.
Tvorba logistických plánov, spravovanie systému logistiky, plánovanie rozvozov.
Manažovanie pracovníkov skladu.
Zabezpečovanie plynulej vykládky a nakládky materiálu.
Definovanie špecifických výkonnostných cieľov a zabezpečovanie ich dosahovania.
Príprava rozpočtu pre oblasť skladu.
Vedenie, riadenie, zabezpečovanie a rozvoj operatívnej prevádzky skladu.
Realizácia pravidelných inventúr materiálu.
Dohľad nad zverenou technikou (VZV).
Zodpovednosť za uskladnenie hotových výrobkov a polotovarov v sklade.
Zodpovednosť za preškolenie zamestnancov skladu v zmysle platných predpisov.
Zodpovednosť za tok materiálu, jeho príjem a distribúciu do výroby.
Zodpovednosť (aj hmotná) za chod a stav skladu.
Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, zaisťovanie ochranných pracovných pomôcok

Jednosmenný provoz.
Závodné stravovanie.
Práca v stabilnom, čistom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné odborné vzdelanie v technickom odbore alebo Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

BarIS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3

Svedomitosť
Samostatnosť
Organizačné schopnosti
Práca s týmom
Spoľahlivosť
Technické znalosti - čítanie výkresovej dokumentácie
Zručnosť

Spoločnosť Molpir je strojársko - obchodná firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou, dovozom a následnou distribúciou širokého sortimentu autodoplnkov na území Slovenskej a Českej republiky a multimediálnej techniky vrámci EÚ. Molpir bol založený roku 1993 so sídlom v Bratislave a od začiatku je snahou spoločnosti naplňovať predstavy a sny všetkých svojich zákazníkov o komforte, pohodlí, ale i bezpečnosti ich automobilov. Každý má sny o vybavenosti svojho vozidla a spoločnosť Molpir vie Vaše sny premeniť na skutočnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hrachová 30
821 05 Bratislava