Pridať inzerát

Upratovanie kancelárskych priestorov a priestorov firmy

Molandertech s. r. o.

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novo - vznikajúca švédska spoločnosť hľadá šikovnú upratovačku na upratovanie spoločných a kancelárskych priestorov v Bratislave - Devínska Nová Ves, areál Vápenka

Práca sa vykonáva 2 x týždenne ( cca 5 hodín týždenne )
Hodinová mzda 7,5 eur

Náplň práce:
- upratovanie kancelárskych/spoločných priestorov v areáli firmy
- čistenie pridelených priestorov (interiér)
- umývanie podlahy mopom, vysávanie podláh a kobercov,
- upratovanie sociálnych zariadení, toaliet, sprchy a kuchyne,
- utieranie prachu
- dopĺňanie hygienických potrieb
- vysypanie odpadkov a pod.
V prípade potreby sezónne umývanie a čistenie okien

Stabilná a dlhodobá práca na brigádu.
Práca v príjemnom kolektíve.

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete mailom žiadosť a kontaktné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

upratovacie a čistiace služby

Počet rokov praxe

2

- požadujeme skúsenosti s upratovacími prácami
- precíznosť
- zmysel pre čistotu
- dochvíľnosť a spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci, dochádzka
- záujem o dlhodobú pravidelnú brigádu
- vhodné pre ženy

Sme rýchlo rastúca švédska spoločnosť so závodmi v Škandinávii a strednej Európe. Špecializujeme sa na vstrekovanie plastov a zameriavame sa na udržateľné dopravné obaly. Medzi našich zákazníkov patria poprední svetoví výrobcovia áut a známe spoločnosti z textilného odvetvia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov