Pridať inzerát

Odborný predajca

MôjDom štúdio, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rastislavova, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiaca) Od 750 EUR + provízia za predaj - v hrubom na TPP alebo b) od 950 EUR + provízia za predaj - na živnosť.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád predávaš, komunikuješ, máš príjemné vystupovanie a chcel by si predávať náš sortiment (dvere a podlahy) tak nás neváhaj kontaktovať :).

Hľadáme šikovného a zodpovedného predajcu, ktorý bude s radosťou napĺňať priania a požiadavky našich zákazníkov. Budeš mať na starosti náš novootvorený mini showroom v Košiciach. Ponúkame férové ohodnotenie s motivačnými bonusmi od dosiahnutého obratu. U nás je možné naozaj kariérne rásť :), čo znamená, že pokiaľ budeš šikovný, budeme sa môcť na teba spoľahnúť a budeš chcieť, tak sa môžeš s nami aktívne podieľať na raste našej spoločnosti na východnom Slovensku.

Vieme čo chceme, vieme ako to dosiahnuť (v tejto oblasti máme viac ako 10 ročné skúsenosti), preto ak sa pridáš k nám tak Ti veľmi radi pomôžeme stať sa “MoDoSákom”, ktorého bude práca baviť, bude prinášať osoh pre našich ctených zákazníkov a v neposlednom rade (čo je asi aj najdôležitejšie) - ťa bude napĺňať :).

Firemný mobilný telefón, notebook.
Mladý - dynamicky sa rozvíjajúci kolektív.
Možnosť osobnostného rastu.
Odborné školenia.
Nákup tovaru za zvýhodnené ceny.

Prosíme o zaslanie životopisu na adresu: mesko@modos.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zodpovednosť, čestnosť, pracovitosť.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom.

Sme mladá, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť podnikajúca v oblasti maloobchodného a veľkoobchodného predaja interiérových a vchodových dverí a podláh.

Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme vyhoveli požiadavkám desaťtisícov zákazníkov, od malých bytov až po veľké polyfunkčné objetky. Našim zákazníkom ponúkame najväčší výber dverí na Slovensku, od klasických interiérových dverí až po špeciálne protipožiarne dvere. U nás si vyberie naozaj každý, máme riešenia pre všetky stavebné otvory.

Samozrejmosťou a našou najväčšou konkurenčnou výhodou je profesionálne zaškolený personál, vždy pripravený a ochotný pomôcť našim zákazníkom realizovať ich sny v peknom a modernom bývaní.

Bližšie informácie viď.: www.modos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo