Pridať inzerát

Aktualizácia produktov na e-shope

MôjDom štúdio, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,58 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 28.03.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca na počítači?

Pokiaľ si zodpovedná a precízna tak je táto práca práve pre teba :). Pridaj sa k nám a pracuj s nami - inovátorom a najväčším internetovým predajcom dverí na Slovensku.

Ako to bude prebiehať a čo od teba očakávame?

Budeš sa starať o produkty a kategórie na našom e-shope. Všetko ťa naučíme, v tejto oblasti sme už vychovali niekoľkých úspešných správcov e-shopu. S radosťou ti odovzdáme naše know-how, aby si mohla osobnostne rásť.

Pokiaľ budeš šikovná, budeme sa môcť na teba spoľahnúť a budeš chcieť, môžeme ťa v budúcnosti zapojiť aj do online podpory pre našich zákazníkov a návšetvníkov e-shopu.

Sme mladí, transparentní a féroví. Jednáme vždy priamo a na rovinu, aby si vedel na čom si. Ak si na to trúfaš tak nám zašli svoj životopis a neboj sa ku nemu pripojiť aj pár slov :).

Dôležitá informácia - ponuka je vhodná pre študentov.

Mladý - dynamicky sa rozvíjajúci kolektív.
Možnosť osobnostného rastu.
Odborné školenia.
Nákup tovaru za zvýhodnené ceny.

Informácie o výberovom konaní

Ponuka je vhodná pre študentov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Zodpovednosť, čestnosť, pracovitosť a precíznosť.

Sme mladá, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť podnikajúca v oblasti maloobchodného a veľkoobchodného predaja interiérových a vchodových dverí a podláh.

Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme vyhoveli požiadavkám desaťtisícov zákazníkov, od malých bytov až po veľké polyfunkčné objetky. Našim zákazníkom ponúkame najväčší výber dverí na Slovensku, od klasických interiérových dverí až po špeciálne protipožiarne dvere. U nás si vyberie naozaj každý, máme riešenia pre všetky stavebné otvory.

Samozrejmosťou a našou najväčšou konkurenčnou výhodou je profesionálne zaškolený personál, vždy pripravený a ochotný pomôcť našim zákazníkom realizovať ich sny v peknom a modernom bývaní.

Bližšie informácie viď.: www.modos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo