Pridať inzerát

HR manažér / Manažér ľudských zdrojov

Moja srdcovka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce?

- Organizácia a realizácia výberových konaní na obsadzované pozície BA-BB-ZV-LC
- Plánovanie adaptačného procesu zamestnancov
- Administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce
- Identifikácia potrieb rozvoja zamestnancov a zabezpečenie kontinuálneho vzdelávania
- Tvorba a optimalizácia systémov odmeňovania a motivácie
- Tvorba a optimalizácia interných smerníc
- Vypracovanie HR reportov

Aké výhody možeš očakávať?

• Flexibilný pracovný čas
• Zaujímavá práca v stabilnej, dynamickej a úspešnej spoločnosti
• Zľava na jedlo vo výške 50%
• Možnosť kariérneho rastu
• Bezplatné poskytnutie uniformy
• Nápoje zadarmo
• Finančná odmena pri pracovnom jubileu
• Výplata v stanovenom termíne na osobný účet

Prvé kolo výberového konania sa bude konať prostredníctvom e-mailov. Do užšieho výberu budú zaradení uchádzači na základe životopisov. Prosíme odoslať životopis na dole uvedený mail spolu s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a v žiadosti o prijatie do pracovného pomeru bude uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Aké vlastnosti by si mal mať?

- prax vo vedení personálneho oddelenia
- zodpovednosť a aktívny prístup
- samostatnosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie a úroveň komunikácie
- skúsenosti s recruitment
- schopnosť organizovať prácu
- prezentačné schopnosti

Naša spoločnosť je dynamicky vzrastajúca stabilná firma, ktorá má veľké ambície do budúcnosti. História firmy siaha až do roku 1925.
Naše prevádzky sú vyhľadávané nielen pre svoju výnimočne dobré produkty a chutné jedlo, ale aj pre štýlové prostredie a príjemnú obsluhu.
Snažíme sa vytvoriť nový koncept prevádzok, ktorý si bude zakladať na kvalite vlastných vyrábaných produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ORER spol. s r.o.
Ulica T.G.Masaryka 350/16
984 01 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ema Vranova
E-mail: poslať životopis