Pridať inzerát

Výstavba a montáž modulárnych drevostavieb

Modulbau s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 13 EUR/hod.osobné ohodnotenie, preplácané nadčasy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na všetkých aspektoch výstavby masívnych drevostavieb, vrátane montáže podlahových rámov, stenových a stropných panelov, inštalácie izolácií a montáže drevených fasád.
Dobré znalosti postupov a procesov v stavebníctve
montáž okien a dverí
Musí mať skúsenosti s používaním drevoobrábacích strojov a ručného náradia.
Skúsenosti s mostovým žeriavom sú výhodou (môže byť poskytnuté školenie)
Pozitívny a aktívny prístup k práci
Znalosť nemeckého a anglického jazyka je výhodou, ale nie je nevyhnutná
Ochota pracovať v zahraničí v Rakúsku a Nemecku pri dokončovaní montáže nových domov našich klientov
Pre vhodného kandidáta je možný okamžitý nástup
Predchádzajúce skúsenosti ako tesár, stolár sú nevyhnutn

Celoročná práca dlhodobého charakteru, ponuka trvalého zamestnania v slovenskej spoločnosti.
Práca v našej výrobnej hale s rozlohou 6 400 m2
PRI PRÁCI V ZAHRANIČÍ UBYTOVANIE A DOPRAVU ZABEZPEČUJEME NA NAŠE NÁKLADY
K dispozícii sú bezplatné týždenné hodiny nemeckého jazyka
Práca pre zaujímavú spoločnosť využívajúcu moderné stavebné technológie
NIE SME AGENTÚRA - sme výrobná a montážna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stolár-Tesár

Vodičský preukaz

B

Rakúska firma McCube začala v októbri 2021 sériovú výrobu na Slovesku, v Martine. Okrem existujúcej výroby, ktorá zvyčajne vyrába jednotlivé kusy, sa v Martine vyrábajúu štandardizované drevené moduly. Za týmto účelom spoločnosť McCube vstúpila do partnerstva so spoločnosťou Modulbau s.r.o.. Modulbau je Slovenská spoločnosť a vyrába modulárne domy všetkého druhu v hale s rozlohou 6600 m2 v Martine, od viacpodlažných rodinných domov a hotelov až po malé domy a kancelárske kocky. Naši klienti sú výlučne zo zahraničia. Kladieme dôraz na profesionalitu a dôraz na detail vytvorenej práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov