Pridať inzerát

Krajský obchodný manažér donášky Dones.to

MODIS s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najrýchlejšie rastúca donáška na Slovensku Dones.to hľadá nových obchodníkov pre Žilinský, Prešovský, Košický, Banskobystrický a Nitriansky kraj.

Do nášho Dones.to tímu hľadáme:
1. mladých, ambicióznych a dravých kolegov, ktorí zapadnú do nášho kolektívu Dones.to.
2. človeka, ktorý je schopný byť partnerom pre našich budúcich klientov a získa si ich dôveru vďaka svojej odbornosti, osobnosti a citu pre obchod,
3. osobnosť s pozitívnym prístupom k životu, dravosťou a chutou rozvíjať nové produkty a značky,

Medzi hlavné náplne práce partí:
1. aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov,
2. identifikácia cieľov a potrieb klientov, definovanie riešenia s pridanou hodnotou pre klienta,
3. uzatváranie obchodnej dohody s klientom, vyjednávanie ohľadom ceny a ďalších zmluvných podmienok s ohľadom na stanovené ciele,
4. udržiavanie databázy klientov,

Ak máš v sebe obchodného ducha, rád sa stretávaš s ľudmi a veríš vo svoje obchodné zručnosti, určite sa nám neváhaj ozvať a radi sa stebou osobne stretneme.

Práca vyžaduje veľa cestovania, neustále prekonávanie prekážok, budovanie nového segmentu na trhu. Na konci sa ti však vždy odmení za dobre vykonanú prácu pocitom zadosťučinenia a výborných platovým ohodnotením.

1. zaujímavý motivačný systém – nadštandardný fix a motivačná, jednoducho vypočítateľná variabilná zložka mzdy,
2. možnosť využívať firemné motorové vozidlo a telefón na osobné účely,
3. priestor pre osobný rozvoj, partnerský prístup orientovaný na dlhodobú spoluprácu,
4. firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity,

V prípade záujmu ta budeme obratom kontaktovať. Máme záujem o čo najskorší možný nástup.
Prosíme o posielanie CV len s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný manažér

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Modis s.r.o. dlhodobo spolupracuje so značkou Callio na prevádzkovaní a neustálom rozvoji služieb z oblasti platobných systémov a online služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Modis s.r.o.
Kresánkova 2
841 05 Bratislava