Pridať inzerát

Kuriér gastro donášky Dones.to

MODIS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 15 EUR/hod.Výška zárobkov závisí od vás. My sa postaráme o dostatočný počet objednávok.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značka Callio prináša na Slovensko nový donáškový gastro portál www.dones.to.
Buďte pri štarte služby, práve hľadáme prvú skupinu kuriérov => pracovné vyťaženie a množstvo objednávok je teda zaručené!
Zarábajte si šoférovaním, získajte úplnú časovú flexibilitu a super zárobky. Len vy rozhodnete o tom kedy a ako dlho budete jazdiť. S programom preferovaných kuriérov vám navyše ponúkame garanciu mesačného príjmu!

Na úvod vám poskytneme bezplatné školenie, zoznámime vás s našimi víziami a tímom spolupracovníkov služby www.dones.to. Jazdenie pre nás je jednoduché, transparentné a finančné efektívne. Peniaze vám posielame každý týždeň.

Práve hľadáme kuriérov pre mestá Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Trnava, Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky.

Na osobnom pohovore sa dozviete detaily a radi zodpovieme na všetky vaše otázky.
Práca vyžaduje osobný automobil.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Modis s.r.o. dlhodobo spolupracuje so značkou Callio na prevádzkovaní a neustálom rozvoji služieb z oblasti platobných systémov a online služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Modis s.r.o.
Kresánkova 2
841 05 Bratislava