Pridať inzerát

Procesný a vývojový inžinier 3-D plánovanie

Modis GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Löhrstraße 2, Leipzig, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 800 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe a qualifikácie uchádzača. 3800 Euro je základná mzda.
  • Termín nástupu: asap alebo podľa vzájomnej dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a 3-D plánovanie komplexných strojných zariadení a pravidelná kontrola realizácie daného projektu (kontrola prístrojov, strojov a potrubí)
- Vytváranie layoutov strojných zariadení na základe Vašich návrhov a konzeptov riešenia
- Vyhotovenie štúdií o potrubiach v začiatočných fázach projektu a vyhotovenie potrebnej dokumentácie ako napr. plány potrubia, izometria, zoznam položiek alebo výkresová dokumentácia
- Detajlné plánovanie celého systému potrubia v 3-D modeli

- Dovolenkový a vianočný plat
- Úrazové poistenie
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách
- Work-life-Balance
- Možnosti osobného a pracovného rozvoja
- Medzinárodné kontakty
- Podpora pri príchode do Nemecka (pomoc pri hľadaní ubytovania, otvorenia účtu v banke a pod.)
- Benefity a výhody pre zamestnancov (zľavy na cestovanie, nakupovanie, športové aktivity a pod.)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopos na [email protected]
Ak máte otázky ohľadom pracovného miesta, kontaktujte p. Melišovú: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

procesná technológia, chemické inžinierstvo, strojárstvo alebo podobný odbor

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD Plant 3D - Pokročilý
SmartPlan 3D - Pokročilý
PDMS - Pokročilý

- VŠ vzdelanie, odbor: procesná technológia, chemické inžinierstvo, strojárstvo alebo podobný odbor
- Praktické skúsenosti v plánovaní potrubí a strojných zariadení
- Znalosti bežne používaného 3-D softvéru ako napr. PDS, SmartPlant 3D, AutoCad Plant 3D, PDMS alebo E3D
- Aktívna znalosť nemeckého a anglického jazyka
- Flexibilita a cieľavedomosť
- Tímový hráč

Modis je globálny expert v oblasti technológií a digitálnych riešení v SMART priemysle a patrí medzi popredných svetových dodávateľov týchto služieb. Viac ako 50.000 inžinierov a IT expertov v 30 krajinách sveta ponúkajú našim zákazníkom riešenia v oblastiach Life Sciences, IT a digitálneho inžinierstva. Hľadáme talenty, ktoré sa spoločne s nami budú podieľať na inováciach a digitálnych transformáciach pre inteligentnú a udržateľnú budúcnosť. Naši zamestnanci stoja u nás na prvom mieste a my veríme, že spoločne môžeme toho veľa dosiahnuť. Dôkazom toho je aj naše ocenenie: 3. miesto za najlepšieho zamestnávateľa v Nemecku v roku 2021 v oblasti personálneho sprostredkovania a poradenstva.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov