Pridať inzerát

Specializovaný prodejce

Mobily LH s.r.o.

  • Místo práce: MJC - Zlín spol. s r.o. Kadeřnické potřeby, Národní třída, Hodonín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Nabízíme pracovní pozici - Specializovaný prodejce mobilních telefonů a příslušenství - na nově otevřených prodejních místech ve Zlíně a Hodoníně.

Máme 15ti letou zkušenost v oboru, v současné době v provozu 3 pobočky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme znalost v oblasti mobilních telefonů, ovládání jejich SW, znalost přílsušenství pro mobilní telefony apod.

Praxe v oboru je vítana, požadavkem je však spíše zkušenost z prodejem zboží. Dále je nutná znalost anglického jazyka a práce na PC.

Výhodou bude, pokud budete umět

Časová flexibilita a loajalita podílet se na provozu prodejního stánku.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme vám slušně ohodnocenou práci, stabilitu pracovní pozice, služební benefity - slevy na zboží, časovou flexibilitu, vhodně i pro studenty, kde se umíme přizpůsobit jejich rozvrhu a časovým možnostem.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano