Predajkyňa / Predajca mobilných telefónov a príslušenstva- mobilonline.sk

mobil online, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625€ plus 400€ max bonusy za predaj
  • Termín nástupu: 01.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívna/y a komunikatívna/y? Máš vzťah k elektronike a vieš sa o svoje znalosti podeliť? Jedinečná príležitosť stať sa súčasťou tímu mobilonline.sk!

Pracovná náplň:
- aktívna obsluha,predaj tovarov a služieb zákazníkom
- poskytovanie poradenstva
- starostlivosť o predajňu, manipulácia s tovarom
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- ďalšie činnosti podporujúce predaj
- uzatváranie splátkových zmlúv

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (odmeny z predaja, rôzne súťaže na mesačnej a kvartálnej báze)
- práca s najnovšími technológiami v mladom a veselom kolektíve

- firemné oblečenie

Poprosím zasielať spolu zo životopisom aktuálnu fotografiu. Nezabudnúť na vyplnenie dotazníka, ktorý je súčasťou pracovnej ponuky.
Kontaktovať budem iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

- prax v oblasti predaja a mobilných technológií výhodou
- výborné predajné a komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, tímová spolupráca, zvládanie námietok a stresu
- výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- schopnosť rýchlo sa vzdelávať
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť mobil online, s.r.o. je špecialistom v oblasti predaja mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na slovenskom trhu.

Vďaka 18 ročným skúsenostiam prevádzkujeme viac ako 45 kamenných predajní mobilonline.sk v rámci celého Slovenska a 4 e-shopy. Zákazníkom vždy prinášame profesionálny zákaznícky servis, vynikajúce ceny a množstvo doplnkových služieb, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší.

Sme oficiálnym slovenským distribútorom mobilných telefónov značiek Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, Honor, Nokia, HTC a ďalších.

Okrem sortimentu nových telefónov ponúkame široký výber vykúpených zariadení so zárukou. Pomáhame tak šetriť životné prostredie, telefónom dávame druhú šancu a zákazníkom pomáhame získať novinky za výhodnejšie ceny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zeleznicna 24
984 01 Lučenec
www.mobilonline.sk