Pridať inzerát

Strojník - vodič

Mobiko Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre STROJNÍKA - VODIČA. (operátor-obsluha stavebných strojov)
Sme stabilná spoločnosť, zamestnanie celoročne na ŽL alebo TPP. Práca sa vykonáva v TN a ZA kraji.

Stravné lístky, odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Počet rokov praxe

2

Firma MOBIKO Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1997. Zaoberáme sa prevažne zemnými a stavebnými prácami.

Zemné a výkopové práce prevádzame modernými stavebnými strojmi.

Prevádzame prevažne zemné časti stavieb pre firmy pri výstavbách kanalizácii, vodovodov, teplovodov, elektrických, telefónnych a iných inžinierskych sieti.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Nimnica 12
02071 Nimnica