Pridať inzerát

Finančný a prevádzkový špecialista

MOB Interier s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- plat dohodou, na základe pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola, spracovanie, analytika platieb zákazníkov a dodávateľov
- kontrola a príprava faktúr na úhradu
- komunikácia s účtovnou firmou
- komunikácia s dodávateľmi zo Strednej Európy (Poľsko, ČR, HU, RO, HR, DE) v angličtine
- tvorba, kontrola, analýza podkladov pre vytvorenie dobropisov a škodových faktúr
- koordinačné úlohy (expedícia, logistika, skladové procesy)
- bežné administratívne práce
- očakávame samostatné a zodpovedné fungovanie

- práca v dynamickej a rastúcej spoločnosti v strednej Európe
- transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
- práca v modernom rastúcom odvetví, ktoré má budúcnosť
- získanie relevantných a praktických skúseností
- voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
- neformálne pracovné prostredie
- vstupy na športoviská a fitness (Multisport karta)
- zamestnanecké zľavy na nákup nábytku a interiérových doplnkov
- oddychová miestnosť (stolný futbal, šípky, poker a iné spoločenské stolné hry)

Informácie o výberovom konaní

* Životopis a motivačný list
* Kľúčové slovo "nábytok"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- proaktívny prístup k práci
- analytické a logické myslenie
- presnosť a zmysel pre detail
- schopnosť pracovať samostatne

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Opatovská 33
91101 Trenčín