Pridať inzerát

Operátor výroby

MMM PERSONALE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 1 000 EUR/mesiac-820 EUR/mesiac -variabilná zložka 80€, 13. a 14. plat + príplatky podľa ZP
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-montáž vonkajších / vnútorných spätných zrkadiel
-vizuálna kontrola výrobkov
-balenie výrobkov podľa predpisu
-dodržiavanie kvality a štandardov

-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-príjemné a čisté pracovné prostredie
-firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
-stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Výroba spätných zrkadiel do áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme k najvýznamnejším pracovným agentúram na Slovensku.
Sme stabilná firma s dlhoročnou praxou, pevným postavením na trhu a výbornými referenciami.
Špecializujeme sa najma na dočasné prideľovanie a sprostredkovanie zamestnancov, predovšetkým robotníckych profesií.