Pridať inzerát

Odborný predajca/Manažér predajne

MMCards Group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacPravidelné mesačné vysoké odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, starostlivosť o predajňu, práca s pokladňou, príjem zásielok.
V prípade manažérskej pozície aj zodpovednosť za správny chod prevádzky, dohľad nad zamestnancami, riešenie problémov a účasť pri rozhodnutiach firmy.

Každého jedného pracovitého zamestnanca si vážime a presne tak k tomu aj pristupujeme. Ponúkame každomesačné vysoké odmeny v závislosti od snahy a zárobku.

Nakoľko si dáme veľmi záležať na našich zamestnancoch a našou prioritou je poskytovať našim zákazníkom jedine ten najlepší servis budeme potrebovať od vás aj motivačný list spolu so životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka ktorý dokáže rozmýšľať samostatne a vykonávať svoju prácu viac ako maximálne. Spoľahlivosť, dochvíľnosť a komunikatívnosť ktorá je na mieste musia byť tvojou prioritou. Prácu musíš brať ako vášeň a nie ako každodennú povinnosť "Odrobiť a zarobiť".

Sme firma zaoberajúca sa zberateľskými kartičkami, Pokémon, Magic, Yugioh, Flesh and Blood a ďalšie. Počas krátkeho obdobia sme sa vypracovali na jedničku na Slovensku v tomto segmente a máme cieľom expandovať aj do ďalších Európskych krajín. Našou absolútnou prioritou je prinášať zákazníkom vždy obrovský výber tovaru, najkvalitnejšie služby a nezabudnutelné zážitky v našej predajni.