Pridať inzerát

Vodič MKD

MM Logistics, s. r. o.

  • Miesto práce: Nemecko, Belgicko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 3 000 EUR/mesiacdiéta 30€ za odpracovaný deň
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla, vykladanie a nakladanie tovaru, vybavovanie na colných špedíciách ,drobné opravy a údržba auta.

Prijmeme vodičov MKD pre nemeckú dopravnú firmu Becker Logistik v Achene .Pracovná zmluva bude nemecká .Striedanie je v Belgicku v meste Overpelt.
Turnus 3+1. Mzda 2400€ brutto +diéty 30 € za odpracovaný deň. Spolu za mesiac max. cca. 2180€ v čistom.
Turnus 4+1. Mzda 3000€ brutto + diéta 30€ za odpracovaný deň. Spolu za Mesiac max cca. 2670€ v čistom.
Práca len cez deň. Nutná čiastočná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka. Cesta z práce aj do práce firemným mikrobusom. Odchody do Belgicka z trasy Čadca - Žilina-Trenčín-Bratislava - Overpelt. Bližšie informácie na tel. 0917 553 579

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, pracovitosť, vedieť sa zlepšovať, komunikatívnosť,

Spoločnosť Becker Logistik sa zaoberá transportom a logistikou v rámci Európy. Zamestnáva vodičov MKD, skladníkov a mechanikov motorových vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov