Práca v priateľskej reštaurácii Kebabizňa (Pracovník rýchleho občerstvenia)

MM KK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri prachárni, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacpo zaučení plat 4,30€/hod. netto + príplatky za soboty, nedele a sviatky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a príprava jedál našim hosťom
- práca s pokladňou
- preberanie tovaru
- vítanie hostí, prinášať im objednané jedlo na stoly a riešiť ich prípadné požiadavky

- výnimočný prístup ku kolegom
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- zamestnanecká zľava 30%
- obedy a večere zdarma
- flexibilná pracovná doba podľa vzájomnej dohody

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme vek min. 18 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na odbornú prax

- priateľský prístup k hosťom
- komunikácia
- tímová práca
- v prípade záujmu o študentskú brigádu, vyžadujeme od našich kolegov, aby aj počas školského (akademického) roka vedeli odpracovať minimálne 1 zmenu cez pracovný týždeň (pondelok - piatok) v čase obedov (t.j. 11.00 - 16.00 hod.)

Dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti gastro hľadá do svojej prevádzky Kebabizňa šikovných kolegov na dlhodobú spoluprácu.
Našim hosťom okrem chutného a kvalitného jedla ponúkame aj príjemný zážitok. Ak si priateľský, ochotný a rád sa učíš, pridaj sa k nám.
Aj počas neľahkých mesiacov pre gastro a služby sa nám podarilo udržať všetky pracovné miesta a plánujeme v tom pokračovať.