Pridať inzerát

Vodič /Šofér

ML Trade SK s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu!
Hľadáme kolegov na skriňovú a plachtovú dodávku do nášho tímu na medzinárodnú dopravu.
Ak Vás práca vodiča baví a máte platné všetky doklady, neváhajte nás kontaktovať.

Jazdí sa po Európe, najčastejšie Nemecko, Rakúsko, Česko, Slovensko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Anglicko. Trvalý pracovný pomer s nárokom na dovolenku.

Požiadavky:
*Vodičský preukaz skupiny B
*Skúsenosti a dobré šoférske schopnosti
*Zodpovednosť
*Chuť a ochota pracovať
*Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, ale nie podmienkou
*Pas je výhodou

* Fixne pridelené vozidlo, moderný vozový park,
* Pravidelný dôkladný servis vozidla
* Možnost parkovať auto doma
* Zaujímavé finančné ohodnotenie:
Mzdu tvorí základná zložka mzdy + diéty
Od 1500 - 2500
* osobné ohodnotenie podľa opracovaných kilometrov
* trvalý pracovný pomer s nárokom na dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti Výhodou

Naša spoločnosť zahájila prepravné služby v roku 2018 a veľmi rýchlo rozšírila svoj vozový park.
Zabezpečujeme prepravu tovaru od 1 kg do 1200 kg a expresné dodávky do 24. Vieme vyhovieť aj dopytu prepravy v oblasti zberných služieb, kde nerozhoduje čas, ale cena.