Pridať inzerát

Disponent/Špeditér pre vozidlá do 3,5 t

ML Trade SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1300 EUR /brutto/ nástupný plat + odmeny za splnenie mesačných plánov
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operatívne riešenie vzniknutých problémov počas prepráv
- potrebné skúsenosti s platformami TIMOCOM A RAALTRANS
- asistencia pri vyhľadávanie prepráv, vyťažovanie vlastných vozidiel do 3,5 t
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- orientácia v geografii
- logické myslenie a kombinatorika
- aktívna komunikácia s vodičmi a zákazníkmi
- zadávanie pokynov vodičom podľa objednávok
- vyžaduje sa komunikatívnosť, samostatnosť
- ovládanie anglického jazyka
- prijímanie a spracovávanie objednávok

Zamestnanecké výhody, benefity:

- osobnostný a profesijný rast v danej oblasti
- mobil a notebook k dispozícii aj na súkromné účely
- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naša spoločnosť zahájila prepravné služby v roku 2018 a veľmi rýchlo rozšírila svoj vozový park.
Zabezpečujeme prepravu tovaru od 1 kg do 1200 kg a expresné dodávky do 24. Vieme vyhovieť aj dopytu prepravy v oblasti zberných služieb, kde nerozhoduje čas, ale cena.

Adresa spoločnosti

Majerská cesta 98
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Srsen
E-mail: poslať životopis