Pridať inzerát

Obsluha bagetérie

MKM Food s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná, Rovinka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,7 EUR/hod.Vianočné prémie a motivačné príspevky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň

Ponúkame voľnú pracovnú pozíciu na post: obsluha bagetérie v našej prevádzke BAGETÉRIA ROVINKA.

Prevádzka je otvorená od 9:00-19:00…pondelok-sobota.

Pracovné zmeny si je možné prispôsobiť či už na celodenné alebo poldenné. Tak isto si je možné prispôsobiť počet odpracovaných dni v týždni. Všetko je o dohode.

Platobné podmienky sú 4€/hod v čistom plus tringelty. Obedy zadarmo. Pracovný pomer je na dohodu. Pri dlhodobejšej spolupráci je možný aj TPP.

Obedy zadarmo, zvýhodnené ceny pre rodinných príslušníkov. Prispôsobenie si zmien poďla potreby. Príjemný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Nieje nutnosť predošlých skúsenosti. My si vás zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Bagetéria Rovinka je prevádzka postavená na koncepte čerstvých a kvalitných surovín. Základom je domáce pečivo, svetlé a celozrnné francúzske bagety, ktoré si sami pečieme čím zaručujeme počas celého dňa stále rovnakú čerstvosť pečiva. Okrem bagiet nájdete v našom sortimente čerstvé šaláty, pizzu a zapekačky. V ponuke máme nealkoholické nápoje a výbornú kávičku od Caffe Moak.