Pridať inzerát

Upratovač/ka

MK-Clean, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Medený Hámor, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovacie a čistiace práce rôznych objektov (bytové domy-vchody, kancelárie, byty, domy, postavebné a predkolaudačné upratovanie )

- práca v prosperujúcej spoločnosti
- dynamický a priateľský kolektív
- flexibilný pracovný čas
- príplatok na cestovanie

Podrobnejšie informácie o pracovných podmienkach budú oznámené na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2022 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zmysel pre poriadok a čistotu
- spoľahlivosť
- flexibilita
- ochota pomáhať
- manuálna zručnosť

Nosnou myšlienkou spoločnosti MK-Clean, s.r.o. sú upratovacie služby a odbremenenie našich klientov od tejto povinnosti. V našom záujme je maximálna spokojnosť našich klientov a preto sa riadime výhradne ich režimom a požiadavkami. Individuálny prístup a kvalita poskytovaných služieb sú u nás samozrejmosťou. Okrem štandardných služieb ako sú upratovanie kancelárskych, administratívnych a bytových priestorov, ponúka spoločnosť MK-Clean aj upratovanie spoločných nebytových priestorov za veľmi výhodných podmienok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Takáčová
Tel.: +421905604813
E-mail: poslať životopis