Pridať inzerát

Office Manager

MK Bauservice s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružinovská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacMzda 1100€ je minimálna mzda na pracovnú pozíciu. Výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností a seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie všetkých administratívnych a ekonomických krokov pre bezproblémový chod spoločnosti
- komunikácia s klientmi, zamestnancami a zahraničnými partnermi
- fakturácia a prípava podkladov pre účtovníctvo
- komunikácia s úradmi a dodávateľskými partnermi
- zabezpečenie aktualizácie webu
- ostatné pracovné úlohy, kt. bežný pracovný život prináša

- priateľské pracovné prostredie
- stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
- malý kolektív, individuálny prístup

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na osobný pohovor budú pozvaný len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru, prax v stavebnej oblasti je výhodou

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

- zodpovednosť a samostatnosť
- vhodná komunikácia s cieľom vyriešiť úlohy
- osobnostná zrelosť, chuť riešiť rôzne úlohy a učiť sa
- intuitívnosť a schopnosť spájať si súvislosti
- časová flexibilita
- optimistický pohľad na život je výhoda

MK Bauservice s.r.o. je rodinná spoločnosť zaoberajúca sa stavebným manažmentom a servisnou činnosťou. Kvalita, dodržiavanie termínov, ekonomické náklady a partnerský prístup sú základnými kritériami a hodnotami, ktorými sa spoločnosť MK Bauservice riadi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov