Pridať inzerát

Zasielateľ/ka medzinárodnej prepravy

MJ SPED s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viničné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacV prípade práce na živnosť 30% z dosiahnutého mesačného výnosu. Mzda závisí od konkrétneho uchádzača, jeho praxe a kvalít !
  • Termín nástupu: 1.2.2022 flexibilný
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek klienta
- profesionálne zastrešenie procesu od nakládky po doručenie zásielky
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
- správa klientského portfólia i portfólia dopravných partnerov
- cenotvorba
- administratíva spojená s výkonom pozície
- reporting
- komunikácia v cudzom jazyku
- dodržiavanie interných smerníc a procesov

- práca v stabilnej firme s takmer 30 ročnou históriou
- laptop, mobilný telefón
- príjemné pracovné prostredie
- home office
- ústretové vedenie spol.

Informácie o výberovom konaní

prosíme uchádzačov o zaslanie CV na adresu praca@mjsped.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- obchodný duch
- tímovosť
- energia
- dôslednosť
- byť sám sebou

28 rokov na prepravnom trhu. Zameriavame sa na LTL/FTL prepravu zásielok od Portugalska po Mongolsko a Čínu.

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude súčasťou tímu, a pomôže nám organicky rásť a skvalitňovať nami ponúkané služby. Ak máte záujem o prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá nemá neduhy korporátu a flexibilne reaguje na Vaše požiadavky i požiadavky trhu, ste z regiónu a nechcete tráviť hodiny cestovaním za prácou..Možno ste to práve Vy s kým sa radi uvidíme na osobnom stretnutí :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov