Pridať inzerát

Lešenár

MIVOKO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mníchov, Nemecko
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma MIVOKO s.r.o. ponúka prácu na živnosť pre jednotlivcov alebo skupinu lešenárov v Nemecku - okolie Mníchova.

Čo ponúkame?

- mzdu 15-20 €/h podľa skúseností a výkonnosti
- Vyplácanie mzdy 1x mesačne, bez meškania!
- Stabilnú prácu
- Možnosť kariérneho rastu
- Skúsenosti v oblasti lešenárstva v top nemeckej firme
- Pomoc pri vybavovaní potrebných dokumentov k práci
- Ubytovanie pre zamestnancov, v domoch alebo apartmánoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Uzavretie živnosti A1
- Ovládanie nemeckého jazyka (čo je samozrejme odmenené), no prijmeme zamestnancov bez akýchkoľvek znalostí v tejto oblasti
- Skúsenosti v oblasti lešenárstva - no nie je to podmienka
- Ochota pracovať v kolektíve
- Ochota učiť sa novým veciam
- Zodpovedný prístup k práci

Sme firma špecializujúca sa na lešenárske/stavebné práce a dodávanie personálu v tomto odvetví. Služby ponúkame najmä v zahraničí - konkrétne v Nemecku, okolie Mníchova. Sme stabilným partnerom nemeckých firiem a dlhodobo dodávame personál na rôzne projekty a stavby.